Ile kosztuje usta botoks cena?

Ile kosztuje usta botoks cena?
Ile kosztuje zabieg botoksu? Czy warto na niego stawiać? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, to koniecznie przeczytaj ten artyukuł.

Piękne usta przyciągają uwagę

Usta to jeden z najważniejszych atrybutów każdej kobiety – niestety znikomy procent kobiet rodzi się z naturalnie dużymi, pełnymi i czerwonymi wargami. Zdecydowana większość pań ma usta standardowe – ani duże ani małe, zaś część ma wargi skrajnie wąskie. Bardzo wąska górna warga nie jest zbyt pożądana u kobiety – psuje efekt równych, białych zębów, nie wygląda zbyt ponętnie. Czerwone, pełne wargi z kolei zachęcają do całowania, kojarzą się z seksapilem i dla mężczyzn są jedną z cech, do których przywiązują oni najbardziej uwagę!

Znajdź dobrego specjalistę

Na szczęście usta można łatwo powiększyć – stosując do tego celu botoks w renomowanej klinice medycyny estetycznej. Pod żadnym pozorem nie wolno niczego wstrzykiwać sobie samej w usta, ani gdziekolwiek indziej! Wystrzegajmy się również podejrzanych gabinetów i osób podszywających się pod specjalistów, którzy robią zabiegi w podejrzanie niskich cenach. W przypadku, gdy chodzi o nasz wygląd, zdrowia, a nawet życie – cena powinna być jednym z kluczowych parametrów, według których dobiera się specjalistę do wykonania zabiegu. Innymi słowy – im drożej, tym większa pewność, że to naprawdę dobry specjalista, a zabieg zostanie przeprowadzony odpowiednio.

Ile kosztuje zabieg?

Jeśli chodzi o usta botoks cena jednego zabiegu to zwykle około tysiąca złotych. Czy to dużo, gdy chodzi o poprawę naszej urody? Z pewnością tak, ponieważ nie jest to zabieg ratujący życie, ani nie należy do dóbr koniecznych. Jednak pozwala on dyskretnie powiększyć usta, dają efekt ust pełnych, gładkich, ale nie wyglądających nienaturalnie. Taki efekt utrzymuje się kilka miesięcy, zatem każda kobieta, która myśli o botoksie ust powinna się zastanowić, czy stać ją na poprawienie swoich ust w ten sposób. Zabieg taki należy co jakiś czas poprawić, by usta wyglądały naturalnie przez cały czas, a nie tylko przez kilka miesięcy. Dlatego jeśli ma to być jednorazowy prezent na urodziny – to lepiej się nad nim zastanowić. Jeśli jednak możemy pozwolić sobie na regularne zabiegi, wówczas na pewno nam się to opłaci, a kolejne zabiegi nie będą już tak kosztowne i usta botoks cena nie wyda nam się aż taką drogą inwestycją.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://albatros.waw.pl/centrala-voip-nowoczesne-rozwiazania-telekomunikacyjne-dla-firmy
http://atol.czest.pl/program-dla-hoteli-kluczem-do-sukcesu
http://forum.iwoman.pl/rodzina/fajny-plac-zabaw-w-warszawie,77826.html
http://www.beskidzka24.pl/artykul,katarakta_po_czesku,32354.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s